KONST / Litografier / Färglitografi 10974111
nr 1097 4111
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), 88/170, signerad, bladets mått: 60x83
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:57:40
450 kr
500 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
20 mar